FOTO: Britney Spearsová nahá ve svém videoklipu

FOTO: Britney Spearsová nahá ve svém videoklipu - anotační foto

Britney Spearsová
FOTO: Korzo (AlecByrne.com) [Otevřít galerii]

08. června 2009, 23:26 (Aktualizováno 08.06.) New York - Život zpěvačky Britney Spearsová (27) je jeden velký cirkus. To doslova a nejen během turné, které je prvky z cirkusového prostředí nabito. Na internetu je Spearsová opět hvězdou dne - díky fotkám s vystřiženými záběry z klipu "Gimme More". Video, které Spearsová natáčela v roce 2007, bylo původně mnohem peprnější. Zpěvačka se v něm objevuje téměř nahá.

Na fotografiích, které se objevily na webových stránkách AlecByrne.com, jsou zachycena zpěvaččina odhalená prsa, která se nakonec v konečné verzi klipu neobjevila.

V něm zpěvačka v černé paruce tančí kolem tyče. Má na sobě síťované punčochy, šortky, které nezakrývají její zadek ani z poloviny, a krátkou bundičku. Tu si ke konci klipu sundá, ale pohledu, který je na uvedených fotkách, se v klipu nedočkáte.

"Když jsem poprvé viděl tyhle fotky ´nahoře bez´, říkal jsem si, že je to podvrh. Ale pak jsem si uvědomil, že jsou to vystříhané záběry z jejího videa natáčeného v roce 2007 s názvem ‚Gimme More'. Tehdy by ještě byla schopná své dva syny Seana a Jaydena klidně vyměnit za flákotu z Taco Bell anebo dvě marlborky. Takže pak mi došlo, že je to úplně odhalená Britney, která si pomalovala prsa fixou a trvala na tom, že se to video natočí podle ní," uvedl nejmenovaný zdroj.

Čas ukáže, jestli peprné fotky zvýší nebo naopak sníží poptávku po vstupenkách na evropské "cirkusové turné" bývalé popové princezny Britney.


Britney Spears - Gimme more
Uploaded by pitou23

Korzo


Kultura

Šúrka mikrofon Vypsané fixy ožil v novém videoklipu

Šúrka mikrofon Vypsané fixy ožil v novém videoklipu - anotační obrázek

22.04.2014 21:30

Praha – Kde o jakém panákovi, co si stoupne na pódium, víme, jak se mu daří, jestli je v životě spokojený a mnohdy i číslo bot. Kapela Vypsaná fixa ale upozorňuje na aktéra, o jehož existenci přemýšlel asi skutečně málokdo.

Na jihu Čech si užijí xenofobní nálady v celé své hrůze

Na jihu Čech si užijí xenofobní nálady v celé své hrůze - anotační obrázek

22.04.2014 20:55

České Budějovice – Jihočeské divadlo uvede komedii, jež vás upozorní na takové rozměr charity, nad kterým málokdo uvažuje, když se rozhodne někomu pomoct. Jak to může dopadnout s adopcí na dálku, ukazuje hra Louis a Louisa, která brzy rozesměje jihočeské publikum.

Na prknech libereckého divadla bude vykraden film

Na prknech libereckého divadla bude vykraden film - anotační obrázek

22.04.2014 19:50

Liberec – Na prknech libereckého Divadla F. X. Šaldy bude vykraden film Monty Python and Holy Grail. Tento pátek zde totiž proběhne premiéra jednoho z nejúspěšnějších světových muzikálů posledních let – Monty Python´s Spamalot.

Manu Chao vystoupí s novou kapelou na festivalu Rock for People

Manu Chao vystoupí s novou kapelou na festivalu Rock for People - anotační obrázek

22.04.2014 12:15

Praha - Známý muzikant a představitel francouzské alternativní scény Manu Chao se po osmi letech vrací do České republiky, aby vystoupil na 20. ročníku festivalu Rock for People. Přiveze s sebou nejen novou kapelu La Ventura, ale i repertoár plný oblíbených hitů.

Další zprávy z Kultury »


Vyhledávání

Kategorie