FOTO: Britney Spearsová nahá ve svém videoklipu

FOTO: Britney Spearsová nahá ve svém videoklipu - anotační foto

Britney Spearsová
FOTO: Korzo (AlecByrne.com) [Otevřít galerii]

08. června 2009, 23:26 (Aktualizováno 08.06.) New York - Život zpěvačky Britney Spearsová (27) je jeden velký cirkus. To doslova a nejen během turné, které je prvky z cirkusového prostředí nabito. Na internetu je Spearsová opět hvězdou dne - díky fotkám s vystřiženými záběry z klipu "Gimme More". Video, které Spearsová natáčela v roce 2007, bylo původně mnohem peprnější. Zpěvačka se v něm objevuje téměř nahá.

Na fotografiích, které se objevily na webových stránkách AlecByrne.com, jsou zachycena zpěvaččina odhalená prsa, která se nakonec v konečné verzi klipu neobjevila.

V něm zpěvačka v černé paruce tančí kolem tyče. Má na sobě síťované punčochy, šortky, které nezakrývají její zadek ani z poloviny, a krátkou bundičku. Tu si ke konci klipu sundá, ale pohledu, který je na uvedených fotkách, se v klipu nedočkáte.

"Když jsem poprvé viděl tyhle fotky ´nahoře bez´, říkal jsem si, že je to podvrh. Ale pak jsem si uvědomil, že jsou to vystříhané záběry z jejího videa natáčeného v roce 2007 s názvem ‚Gimme More'. Tehdy by ještě byla schopná své dva syny Seana a Jaydena klidně vyměnit za flákotu z Taco Bell anebo dvě marlborky. Takže pak mi došlo, že je to úplně odhalená Britney, která si pomalovala prsa fixou a trvala na tom, že se to video natočí podle ní," uvedl nejmenovaný zdroj.

Čas ukáže, jestli peprné fotky zvýší nebo naopak sníží poptávku po vstupenkách na evropské "cirkusové turné" bývalé popové princezny Britney.


Britney Spears - Gimme more
Uploaded by pitou23

Korzo


Kultura

Zemřel herec Antonín Molčík (†74), zradilo ho srdce. Známý to hlas z jednotky M.A.S.H. a Morgena Freemana

Zemřel herec Antonín Molčík (†74), zradilo ho srdce. Známý to hlas z jednotky M.A.S.H. a Morgena Freemana - anotační obrázek

20.04.2014 13:10

Praha - Jeden z nejznámějších dabérů Antonín Molčík zemřel v pátek v nemocnici Na Homolce. Zradilo ho srdce.

Simona Stašová zazářila: Na festivalu v USA získala cenu za herecký výkon

Simona Stašová zazářila: Na festivalu v USA získala cenu za herecký výkon - anotační obrázek

20.04.2014 11:32

Tiburon/Praha - Herečka Simona Stašová získala na filmovém festivalu v americkém Tiburonu cenu za ženský herecký výkon ve snímku Filipa Renče Sebemilenec. Oznámila to dnes Česká televize, která film produkovala. Stašová cenu Golden Reel (Zlatý kotouč) osobně převzala během pátečního závěrečného ceremoniálu.

Ostrava se bude otřásat: Na legální techno party bude vstup téměř zdarma

Ostrava se bude otřásat: Na legální techno party bude vstup téměř zdarma  - anotační obrázek

19.04.2014 18:19

Ostrava - V Ostravě se připravuje druhý ročník velkého a legálního festivalu taneční hudby. Akci nazvanou Beats for Love bude od 3. do 5. července hostit industriální Dolní oblast Vítkovice. Pořadatelé očekávají, že festival stejně jako loni přiláká víc než 25.000 návštěvníků. ČTK to řekl organizátor Kamil Rudolf.

Co mají společného polonahé sexy ženy a Antonín Dvořák? Podívejte se na video

Co mají společného polonahé sexy ženy a Antonín Dvořák? Podívejte se na video - anotační obrázek

19.04.2014 01:05

Belgie – K belgickému mezinárodnímu festivalu klasické hudby B - Classic Festival of Flanders se jeho pořadatelé rozhodli nalákat návštěvníky poměrně neortodoxní cestou. Spojení pěti tanečník „twerkingu“ a hudby Antonína Dvořáka by jen tak někoho nenapadlo.

Další zprávy z Kultury »


Vyhledávání

Kategorie